Мікронавушник

Составная часть комплекта, миниатюрный радиоприёмник сигнала, размещается в ушном канале.

Готові комплекти

Готовые к эксплуатации комплекты скрытой связи, состоят из беспроводного микронаушника и гарнитуры.

Гарнітури

Составная часть комплекта, предназначена для соединения с телефоном или рацией, оснащена микрофоном.

Bluetooth мікрогарнітури

Мікрогарнітура – це пристрій, який служить сполучною ланкою між мобільним телефоном і мікронавушники. В гарнітуру вбудований передавач для трансляції сигналу на мікронаушнік, і мікрофон, для забезпечення безперервної двостороннє зв’язку. Так само, з її допомогою можна здійснювати і приймати дзвінки, не дістаючи телефон з кишені. Існує два типи пристроїв: провідні (Hands free) і бездротові (Bluetooth).

Бездротові мікрогарнітури

Бездротова мікрогарнітура підключається до мобільного телефону за допомогою технології Bluetooth. Вона універсальна і підходить до всіх телефонами, які так само мають Bluetooth.

В асортименті інтернет-магазину mikronaushnik.com.ua присутні наступні Bluetooth гарнітури:

  • Plantronics
  • Nokia
  • Plantronics MIC
  • Plantronics Power
  • Plantronics Morse
  • Glass
  • Powerbox
  • Minibox

Plantronics – це базова гарнітура зі стандартним набором функцій: вбудований мікрофон, кнопка навігації (вчинення вихідних і прийом вхідних дзвінків) і регулювання гучності.

Мікрогарнітура Plantronics MIC – модифікований варіант, зі надчутливий мікрофоном. Його чутливість така, що він спокійно розрізняє навіть шепіт. А завдяки тому, що він виведений на окремому дроті, його можна закріпити на рукаві або комірі, що дозволить ще непомітніше передавати інформацію своєму помічникові.

Nokia пропонуються в двох кольорах: сірий і білий. А вбудований мікрофон не поступається по чутливості мікрофона гарнітури Plantronics MIC. Всі перераховані вище гарнітури необхідно одягати на шию інакше в мікронаушнік звук надходити не буде.

Powerbox і Plantronics Power – це гарнітури з підвищеним класом скритності. На відміну від вище перерахованих їх не потрібно розміщувати на шиї, що збільшує непомітність. Рівень чутливості мікрофона дуже високий, що дозволяє з легкістю розрізняти шепіт користувача або мова оточуючих людей.

Більш детальну консультацію можна отримати, зв’язавшись з нами.

ТОП продаж

Підписатися на новини

Ниякого спама, тільки корисна інформація та актуальні новини.

Plantronics logo
Microtone logo
Nokia logo
Samsung logo
Motorola logo