микронаушники в Украине

Наші контакти:

Контактна інформація в Харкові, Києві, Дніпрі.

Ми працюємо 7 днів в тиждень щодня без вихідних

з 8:00 до 23:00.

Наші представництва знаходяться в таких містах:

Наші представництва

Умови доставки товара:

Навіть якщо у Вас в місті немає нашого представництва, Ви маєте можливість купити мікронавушник.

Щоб замовити доставку мікронавушника у Ваше місто, Вам необхідно зателефонувати по нашим контактним номерам і домовитись з менеджером про доставку.

Доставка по Україні здійснюється з допомогою кур’єрської служби: «Нова Пошта» (адреса представництв). Після того, як товар буде Вам відправлений, менеджер передзвонить Вам і повідомить номер декларації. Обов’язково запишіть даний номер, він знадобиться при отриманні товару у Вашому місті.

1. Вибрати комплект

2. Зв’язатися з нами

Новая Почта доставляет микронаушники

1. Замовити доставку «Новою Поштою»

Оплата товара:

Після того, як товар буде доставлений на склад вантажоперевізника «Нова Пошта» (адреса представництва) у Вашому місті, Вам необхідно буде під’їхати на склад вантажоперевізника з паспортом і назвати менеджеру номер Вашої посилки. Також товар може бути доставлений вантажоперевізником по вказаній Вами адресі (дана послуга оплачується додатково).

Крім товару у Вашій посилці будуть вкладені: чек, гарантійний талон, інструкції з відповідними мокрими печатками і підписами. Ви маєте право відкрити посилку при співробітнику кур’єрської служби, для того щоб перевірити комплектність і справність обладнання.

Оплата товару здійснюється в офісі кур’єрської служби при отриманні товару у Вас в місті.

Наші клієнти про нас

Використовував комплект мікронавушника для здачі заліку з Охорони життєдіяльності. Вивчити той обсяг інформації було практично не можливо. Тому довелося вдатися до крайнього заходу. Однак результатом задоволений.

Денис / студент

Використовую мікронавушник на своїх лекціях виключно в організаційних цілях, щоб контролювати час виступу. Іноді отримую додаткову інформацію від своїх асистентів і використовую її в тренінгу. Дуже зручно!

Катерина Стогній / тренер з риторики

Вперше спробував виступати з мікронавушником в театрі рік тому. Дуже допомагає в динамічних сценах, тебе легко підстрахують, якщо забув слова.

Олексій Ігнатенко/ актор театру та кіно

Купила мікронавушник на другому курсі. Практично кожну сесію попадається предмет, який можливо здати тільки з підказками. Мікронавушник рятував мене вже кілька разів. Сподіваюся, на захист диплому він мені не знадобиться.

Ольга Чижиченко / студентка

Раніше на знімальному майданчику для суфляжу акторів ми використовували дорогі європейські мікронавушники з петличками. Але недавно наш адміністратор запропонував мені спробувати використовувати український аналог. Я залишився задоволений якістю мікронавушників. Вони не конфліктували з іншим обладнанням і чутно в них відмінно. І адміністратор заробив бонус, заощадивши каналу бюджет.

Євген Алфьоров / режисер телебачення

Підписатися на новини

Ніякого спаму, лише корисна інформація і актуальні новини.

Plantronics logo
Microtone logo
Nokia logo
Samsung logo
Motorola logo